[ad_1]

سرهنگ علی همه خانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این خبر اظهار کرد: اداره کل هواشناسی استان تهران، آلودگی هوا و و غلظت آلاینده‌های جوی را تا پایان فردا شب اعلام داشته است و احتمال پایداری این وضعیت را تا آخر هفته جاری پیش بینی کرده است.

وی ادامه داد: با توجه به ترافیک عصرگاهی تهران و محدودیت تردد در ساعات اعلامی بهتر است رانندگان دراین دو روز ترددهای خود را در پایتخت به حداقل رسانده و بیشتر مراقب سلامتی خود و دیگر شهروندان باشند و در معرض ذرات آلوده و ترافیک قرار نگیرند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: به همین دلیل و با توجه به هشدار اخیر وزارت بهداشت و درمان و همچنین مرکز کنترل کیفیت هوای تهران، به رانندگان، بیماران قلبی و گروههای حساس توصیه می‌شود امروز و فردا از خانه بیرون نیایند و تا حد امکان از ترددهای غیر ضروری و فعالیت‌های طولانی در فضاهای آزاد مخصوصاً امروز و فردا جدا خودداری نمایند.

سرهنگ علی همه خانی افزود: غلظت و آلودگی هوا و وجود ویروس کرونا هر دو عاملی است که می‌تواند افراد را همزمان مبتلا به بیماری نماید از این روی رانندگان و گروههای حساس به این هشدارها توجه جدی داشته باشند.

[ad_2]

منبع:مهر