به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، سروان پاسدار حسین آرامش پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: در قالب این طرح و به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر ۱۱۰ بسته غذایی در بین کارگران فصلی شهر کاشان توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه کارگران فصلی یکی از اقشار آسیب دیده از کرونا بودند، ابراز داشت: این کارگران به دلیل روزمزد بودن و عدم فعالیت کاری در زمان شیوع کرونا از این بیماری آسیب‌هایی جدی متضرر شدند.

معاون اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج کاشان با بیان اینکه ارزش هر یک از این بسته‌های غذایی دو میلیون ریال است، تصریح کرد: این بسته‌های در بین کارگران فصلی میادین جهاد، شهید زجاجی و شهید زارع مجرد توزیع می‌شود.

وی با اشاره به نحوه توزیع این بسته‌ها افزود: این کارگران به منظور کار به مکانی منتقل و سپس بسته‌های غذایی تقدیم به آنها می‌شود.

تهیه و توزیع بیش از ۲۳ هزار بسته غذایی در سطح شهرستان کاشان

سروان آرامش از تهیه و توزیع بیش از ۲۳ هزار بسته غذایی در قالب رزمایش کمک مومنانه خبر داد و گفت: این بسته‌ها در بین خانواده‌های بی بضاعت و کم بضاعت شناسایی شده شهرستان کاشان توزیع شده است.

وی همچنین با اشاره به مشارکت‌های مردمی در کمک به تهیه بسته‌های غذایی و معیشتی طرح رزمایش مومنانه تاکید کرد: خیرین، هیئات مذهبی و همچنین عموم مردم دارالمومنین کاشان با حضوری فعال در کمک و دستگیری به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا ضمن لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب آمادگی خود را برای تبعیت از دیگر اوامر ایشان اعلام کردند.منبع:مهر