معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران با بیان این‌که توانمندی موشکی و دفاعی کشورمان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: انقلاب اسلامی با تمام قدرت و توان، در حال پیشرفت و ترقی است.

به گزارش بسیج پرس؛ سردار محمدرضا نقدی ، معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  با اشاره به این‌که چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اهمیت زیادی برای کشورمان دارد، اظهار داشت: هیچ انقلاب بزرگی در قرن‌های اخیر به ۴۰ سالگی نرسیده است و می‌توان گفت که انقلابی همچون انقلاب فرانسه در مقابل عظمت انقلاب ما، اصغر است و باید قدردان این موهبت الهی باشیم.

وی گفت: انقلاب‌های بی‌شماری در جهان رخ داده که عمرشان به یک دهه هم نرسید اما انقلاب اسلامی با تمام قدرت و توان، در حال پیشرفت و ترقی است و توانمندی دفاعی و موشکی کشورمان یکی از نمونه‌های بارز در زمینه دستاوردهای انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

 

* پایداری مردم در مقابل توطئه‌های استکبار جهانی ستودنی است

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از جمله محافظان و پاسداران انقلاب اسلامی هستند، افزود: انقلاب اسلامی از آن مردم شهید پرور ایران اسلامی است و خانواده شهدا و ایثارگران، سهم بزرگی در حفظ انقلاب اسلامی دارند.

وی تاکید کرد: پایداری مردم کشورمان در مقابل توطئه‌های بیگانگان و استکبار جهانی ستودنی است و علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه و اقتصادی از سوی بیگانگان، شاهد هستیم که مردم کشورمان بر روی اعتقادات و آرمان‌های خود ایستادگی کرده‌اند و باید شکرگذار باشیم که چنین مردم فهیم و خوبی داریم.

 

* رسانه‌ها به ابعاد دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی بپردازند

سردار نقدی بیان داشت: رسانه‌ها باید نگاه ویژه‌ای بر روی دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی داشته باشند، چراکه این انقلاب خاری بر چشم دشمنان است و با وجود تحریم‌های ظالمانه، به‌خوبی رشد کرد و در حال حاضر شاهد صدور فرهنگ انقلاب اسلامی به خارج از مرزهای کشورمان هستیم و این نشان دهنده اثرگذاری این انقلاب است.

وی در پایان تصریح کرد: نیاز است که رسانه‌ها در فضای جنگ روانی و رسانه‌ای ایجاد شده از سوی دشمن، ابعاد این مسئله را بشکافتند و مردم را نسبت به توطئه های بیگانگان، آشنا سازند.

منبع:راه دانا

دسته بندی: فرمانده من برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>