به گزارش خبرنگار مهر، کارلوس کی‌روش سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران که بابت عدم دریافت پاداش خود به دلیل حضور در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا به فیفا شکایت کرده بود خبر از توافق با مسئولان فدراسیون فوتبال داد.

کی‌روش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با اشاره به این موضوع نوشت:

اختلاف حقوقی و مالی که من با فدراسیون فوتبال ایران داشتم، نهایتاً به انتها رسید. این تنها به دلیل تصمیم واضح و قدرتمند فیفا در برابر رفتار ناعادلانه و غیرمحترمانه‌ای که رئیس سابق فدراسیون، آقای تاج پس از ۸ سال خدمات من برای تیم ملی داشت، بود.

نهایی شدن این توافق پیامدهای روابط حرفه‌ای و دوستانه من با آقای نبی و آقای خراطی، اعضای محترم و دلسوز فدراسیون فوتبال و افرادی که به راستی به دنبال اهداف تیم ملی هستند، بود.

می‌خواهم یکبار دیگر از حمایت هواداران تیم ملی تشکر قلبی کنم، همینطور به بازیکنان و تمامی اعضای کادرم ادای احترام می‌کنم. حضور و خدمت به تیم ملی باعث افتخار و غرور من بود، برای تک تک شما آرزوی موفقیت‌های بزرگ و شادی بی نهایت دارم.

کی روش در حالی خبر از توافق با فدراسیون داد که به جزئیات آن اشاره نکرده است. فدراسیون فوتبال نیز همچون روال چند سال اخیر خود بدون شفاف سازی اقدام به سکوت در قبال این موضوع کرده است.منبع:مهر