[ad_1]

تهاجم فرهنگی بزرگترین تهدید جامعه استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش امروز (سه‌شنبه) در مراسم افتتاح کتابخانه عمومی امیرکبیر کوی قمر بنی‌هاشم (ع) فرماندهی آماد و پشتیبانی مرکز این نیرو، اظهار داشت: تهاجم فرهنگی، امروز بزرگترین تهدیدی است که جامعه ما را به خطر انداخته و اصالت فرهنگی ما موجب ایستادگی در مقابل این تهدید شده است. ما به یاری خدا و با تکیه بر فرهنگ قرآنی و تبعیت از ولایت فقیه در مقابل این شبیخون فرهنگی نیز پیروز خواهیم شد.

وی جوانان را آماج اصلی تهدیدات فرهنگی دشمن دانست و تأکید کرد: باید برای مقابله با تهدیدات فرهنگی دشمن ابزارهایی داشته باشیم که یکی از آن‌ها کتاب است که در همین راستا این کتابخانه به همت فرماندهی آماد و پشتیبانی مرکز نیروی زمینی ارتش برای سربازان عزیز احداث شده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

بنا بر این گزارش، کتابخانه امیرکبیر در فضایی به وسعت ۴۵۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان احداث شده و شامل بخش‌هایی همچون مخزن کتاب با ظرفیت ۱۵ الی ۲۰ هزار جلد، سالن مطالعه، بخش امانت، بوفه، نمازخانه و… است.

انتهای پیام/ ۱۵۱

[ad_2]