تقویت یگان‌های پدافند هوایی در منطقه شمال غرب کشوربه گزارش گروه دفاعی امنیتی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، امیر سرلشکر «سید عبدارحیم موسوی» فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) در بازدید و بررسی وضعیت آمادگی پدافند هوایی، با تأکید بر حفظ امنیت مردم به‌ویژه مرزنشینان اظهار داشت: یگان‌های پدافند هوایی در منطقه شمال غرب تقویت شده و در صورت نیاز اضافه هم خواهند شد. آرامش مردم برای ما دارای اهمیت ویژه است.

سرلشکر موسوی تأکید کرد: احترام به تمامیت ارضی کشور‌ها و حفظ مرز‌های رسمی بین‌المللی از اصول شناخته شده ماست و تغییر در آن‌ها را تحمل نخواهیم کرد و با آن مخالفت داشته و داریم.

فرمانده کل ارتش همچنین در مورد حضور عناصر تکفیری گفت: تروریست‌های تکفیری، داعش و صهیونیست‌ها، عناصری مطرود در همه عالم هستند و حضور آن‌ها در هر کجا باعث ایجاد تنفر و ناامنی است.

امیر موسوی تصریح کرد: نیرو‌های ما همان‌طور که بار‌ها اثبات کرده‌اند با حضور این عناصر در نزدیکی مرز‌های خود با شدّت و بی اغماض برخورد خواهند کرد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) در ادامه، دستوراتی جهت تقویت یگان‌های پدافند هوایی در منطقه به نیرو‌های پدافند ارتش و سپاه و نیروی هوایی ارتش صادر کرد.

انتهای پیام/ ۲۰۰