[ad_1]

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، پیکر‌های مطهر چهار شهید دوران دفاع مقدس، روز گذشته (۲۶ تیر) در آستانه روز تأمین اجتماعی، توسط کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح، تفحص شد که پیراهن یکی از این شهیدان والامقام منقّش به آرم وزارت کار و تأمین اجتماعی بود.

در این راستا، پیامی ویدئویی توسط سردار سرتیپ پاسدار «محمد باقرزاده» فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح در این زمینه منتشر شد.

«محمد شریعتمداری» وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در پیامی خطاب به سردار سرتیپ پاسدار «محمد باقرزاده» فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح، نوشت:

بسمه تعالی

امام خمینی (ره): مفقودین عزیز محور دریای بیکران خداوندی‌اند و فقرای ذاتی دنیای دون در حسرت مقام والای‌شان در حیرتند.

برادر ارجمندم، سردار سید محمد باقر زاده
فرمانده محترم کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح

با عرض سلام و احترام

پیام و روایت تصویری امروز حضرتعالی در فراز منطقه عملیاتی فکه را دیدم. روایت زیبا و خالصانه حضرتعالی دل هر شنوده‌ای را با خود به وادی ایثار و از خودگذشتگی می‌برد. در همه آنات این روایت بلیغ و شیوا آیه ۱۹۶ سوره آل عمران را با خود مرور کرده و کشف بعضاً اعجاب‌آور ابدان مطهر شهدای دفاع مقدس را در ذهن مجسم و به یاد می‌آوردم، که همواره در مقاطع مختلف زمانی این شهیدان بزرگوار پیامی را به ما منتقل کرده‌اند. می‌دانم که می‌دانید و به‌خاطر دارید که شما و همه جان‌برکفان تفحص، حق بزرگی بر گردن اینجانب دارید.

اطمینان داشته باشید که کشف پیکر مطهر این شهید گمنام عزیز و والامقام با لباس وزارت کار و امور اجتماعی در روز تامین اجتماعی پیام رسایی به اینجانب و قاطبه همکاران عزیزم داشت و همت و انگیزه ما را دوچندان کرد و بی‌نهایت به خود می‌بالیم که در مجموعه‌ای سعادت خدمت یافته‌ایم که چنین عزیزانی در آن نقش‌آفرین بوده‌اند.

از بدو حضور در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با تأسی از مقام والای شهیدان و بهره‌مندی از رهنمود‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) تلاش کرده‌ایم که خدمتگزار محرومان و نیازمندان و مخاطبان خاص و عام این وزارتخانه اجتماعی باشیم و بیشترین حمایت ممکن را از خانواده بزرگ مرتبط با این وزارتخانه و سازمان‌های تابعه داشته باشیم و به توفیق الهی در این مسیر گام‌های مهم و بلندی برداشته شد و قطعا این تلاش تا توفیق داریم، ادامه خواهد داشت.

ما همگی مکلفیم در شرایط خطیر کنونی کشور بیش از پیش در جهت کاهش آلام اقشار مختلف جامعه تلاش کنیم و در مسیر آرمان‌ها و راه شهدا قدم برداریم که در محضر این عزیزان شرمنده نباشیم.

اینجانب به‌عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مراتب قدردانی و سپاسگزاری خود را از تلاش صمیمانه حضرتعالی و همکاران‌تان در گروه‌های تفحص اعلام می‌کنم. بی‌شک، اگر تلاش صادقانه و شبانه‌روزی شما بزرگواران نبود، شاهد خلق چنین صحنه‌هایی باشکوه و تأثیرگذار نبودیم. توفیق روزافزون شما و همکاران محترمتان را از خداوند شهیدان خواستارم.

محمد شریعتمداری
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی

انتهای پیام/ ۱۱۳

[ad_2]