به گزارش دفاع‌پرس از آذربایجان‌شرقی، سرهنگ پاسدار «محمد رضایی»، فرمانده سپاه شهرستان اسکو درخصوص رزمایش مواسات و کمک مومنانه، اظهار داشت: باتوجه به مشکلات اقتصادی کشور، مردم در تنگنای اقتصادی قرار دارند و شیوع بیماری منحوس کرونا نیز تاثیر منفی مضاعفی بر معیشت هموطنان‌مان گذاشته است.

وی از برگزاری رزمایش کمک مومنانه در سه مرحله دیگر خبر داد و بر تقویت نقاط قوت و ترمیم نقاط ضعف طرح مواسات و کمک مومنانه تاکید کرد.

فرمانده سپاه شهرستان اسکو عنوان کرد: سپاه و بسیج باید با درک درست شرایط کشور و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی به انجام وظایف خود بپردازند که یکی از مهم‌ترین ماموریت‌ها، تسریع در محرومیت‌زدایی و کمک مومنانه است.

رضایی تصریح کرد: اگر همه ما با تاسی از تفکر و فرهنگ شهید حاج «قاسم سلیمانی» پای کار باشیم، مردم نیز برخی کاستی ها را بر ما خواهند بخشید و همانطور که در مرحله قبل دیدیم، مردم در کمک به یکدیگر گوی سبقت را از مسئولان و دست اندرکاران خواهند ربود.

فرمانده سپاه اسکو خاطرنشان ساخت: وظیفه ذاتی همه مسئولان نظام اسلامی در هر سطحی که باشند این است که بدون خستگی و نا امیدی در کنار مردم و انقلاب باشند و با توجه به فرامین رهبر فرزانه انقلاب، بصیرت و اتکا به توان داخلی انجام وظیفه کنند.

انتهای پیام/