به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی آغاز شد که نیمه نخست این بازی بدون گل به پایان رسید.

این دیدار که آخرین بازی از هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر ایران بود با توجه به نتایج سایر دیدارها در روز گذشته اهمیت فراوانی داشت.

سرخپوشان برای تثبیت قهرمانی خود نیاز به سه امتیاز این بازی داشته و فولادی‌ها نیز برای ماندن در بالای جدول و کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده آغاز کردند.

شاگردان یحیی گل محمدی بر خلاف بازی‌های قبلی نتوانستند حملات پردامنه ای را در دقایق ابتدایی این دیدار روی دروازه فولاد ایجاد کنند تا احسان مرادیان که در محرومیت شهاب گردان درون دروازه فولاد قرار داشت کار چندان دشواری نداشته باشد.

بازیکنان فولاد که در هفته‌های گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته و بردهای متوالی همچون سرخپوشان پایتخت کسب کرده بودند بازی را با اعتماد به نفس قابل توجهی آغاز کردند. همین امر سبب شد تا مدافعان پرسپولیس بارها به زحمت افتاده و مجبور به ارسال‌های مستقیم برای مهاجمان خود شوند تا از زیر فشار خارج شوند.

بازی فشرده هافبک‌های فولاد نیز کار را برای مردان میانی گل محمدی در نیمه اول سخت کرده بود تا جاییکه آنها در دقیقه پایانی نیمه اول دو موقعیت مسلم گلزنی کسب کنند که با عملکرد درخشان رادو در درون دروازه سرخ‌ها تبدیل به گل نشد.منبع:مهر