جانشین ستاد مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمدگفت: تاکنون ۲۱ جسد جانباختگان سقوط هواپیما تهران_یاسوج تحویل داده شده است.

 به گزارش بسیج پرس,عزیز فیلی  با اشاره به توقف عملیات جستجو در پی بارش های اخیر در روز های گذشته گفت:  روز گذشته یک تیم پانزده نفره به ارتفاعات دنا فرستادیم و امروز نیز ده نفر دیگر به آنان ملحق، که جمعا ۲۵ نفر خواهند شد و شب را در ارتفاعات سپری می کنند تا بتوانند فعالیت خود را از سر بگیرند.
جانشین ستاد مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمدافزود: ما تاکنون بیست و یک جسد تحویل خانواده های جانباختگان داده ایم و بقیه اجساد هم به صورت بافت های متفرقه هستند.
وی با بیان اینکه نزدیک به ۵۰ درصد از بقیه اجساد هم قطعاتی در سردخانه وجود دارند و منتظریم که در این جست و جو ها مابقی پیکرها کشف و به خانواده های انان نیز تحویل داده شود.
فیلی عنوان کرد:شرایط اب و هوایی امسال در فصل بهار شرایط خوبی نبود و در چند روز  آینده هم قطعا بارش هایی را خواهیم داشت و ما نمیدانیم که این بارش ها چه موقع تمام خواهد شدکه زمان مشخصی برای اتمام جستجو ها اعلام کنیم.
وی گفت: ما خودمان امیدواریم که این عملیات جست و جو زودتر به پایان برسد تا از دغدغه و ناراحتی خانواده های جانباختگان و مردم استان نیز بکاهیم.
گفتنی است هواپیمای ای تی آر تهران یاسوج ۲۹ بهمن ماه سال گذشته با ۶۶ سرنشین و خدمه در ارتفاعات دناسقوط کرد و تمام سرنشینان آن جان باختند که تاکنون عملیات جستجوی اجساد جانباختگان به پایان نرسیده است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
دسته بندی: اجتماعی, انتخاب سردبیر برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>