[ad_1]

تحویل سه هزار خودرو زامیاد به خانوار‌های نیازمند تحت پوشش کمیته امدادبه گزارش خبرنگار اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، «سید مرتضی بختیاری» رئیس کمیته امداد در نشست امضای تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه کمیته امداد امام خمینی (ره) شرکت خودرو سازی سایپا و صندوق کارآفرینی امید که عصر امروز برگزار شد با بیان اینکه یکی از نکته‌های حائز اهمیت برای کمیته امداد تلاش برای ایجاد اشتغال و درآمد باثبات است، اظهار داشت: درآمد باثبات می‌تواند محافظی برای خانواده‌های نیازمند و محرومین در برابر چالش‌های اقتصادی در کشور باشد.

وی با اشاره به اینکه امروز همکاری خوبی بین کمیته امداد و بنیاد مستضعفان صورت می‌گیرد، گفت: واگذاری خودرو به مددجویان کمیته امداد از تجربیات خوب کمیته امداد در اشتغال‌زایی مددجویان است.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه همه تلاش ما بر این است که گرهی از مشکلات مددجویان و نیازمندان برطرف شود، افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه، سه هزار خودرو زامیاد در اختیار مددجویان کمیته امداد قرار خواهد گرفت.

بختیاری ادامه داد: از نظر شرعی و قانونی، این خودرو‌ها در اختیار مددجویان واجد شرایط قرار خواهد گرفت و اگر در جایی احساس شود که این شخص نیازمند نیست، قرارداد لغو خواهد شد.

رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: خودرو‌ها در سه مقطع در اختیار مددجویانِ معرفی‌شده قرار خواهد گرفت و هدف ما ایجاد درآمد باثبات برای سه هزار خانوار تحت پوشش است.

انتهای پیام/ ۲۴۱

[ad_2]