بازیگران به دلیل اینکه روحیه لطیفی دارند در بازی های سیاسی حساسیت زیادی نشان می دهند. احساسات بازیگران نشات گرفته از فضای عمومی جامعه است و روحیه مخصوص خود را در مسائل سیاسی و اجتماعی دارند .

در ماه رمضان امسال، رئیس جمهور تعداد زیادی از بازیگران را برای ضیافت افطار دعوت کرد تا به این صورت دلجویی هایی از قشر هنرمند جامعه صورت گیرد،  اما تعدادی از این هنرمندان دعوت  افطاری را تحریم کردند که تعجب همگان را برانگیختند.
موسی غندی، معاون فرهنگی بسیج اساتید استان فارس در گفتگو با خبرگزاری بسیج پرس در رابطه با این موضوع اظهار داشت: شیوه عملکرد دولت مخصوصا در این یک ساله به نحوی نبوده که به مزاج هنرمندان خوش آید و آن انتظارات قبلی نیز تحقق پیدا نکرده است. هنرمندان با تحریم دعوت آقای روحانی به نوعی اعتراض خود را به عملکرد دولت نشان دادند. درواقع، با این کار خود نشان دادند که دیگر آن حمایت دوران انتخابات را از دولت نخواهند داشت .
وی ادامه داد: بازیگران از دانش سیاسی خوبی برخوردار هستند . بازیگران به دلیل اینکه روحیه لطیفی دارند در بازی های سیاسی حساسیت زیادی نشان می دهند. احساسات بازیگران نشات گرفته از فضای عمومی جامعه است و روحیه مخصوص خود را در مسائل سیاسی و اجتماعی دارند .
غندی ابراز کرد: تاثیر حمایت بازیگران از رئیس جمهور، در موفقیت ایشان واقعا پررنگ و سازنده بوده است و این مسئله سبب شد که مردم حتی به خاطر این بازیگران به آقای روحانی رای دهند. هنرمندان و ورزشکاران چهره های کاریزمایی هستند و از وجه اجتماعی خود برای جذب آرا استفاده می کنند.
وی در پایان اذعان داشت: حمایت بازیگران از کاندیداهای ریاست جمهوری بستگی به همراه بودن با رای عمومی مردم است در این صورت می توان گفت که اگر بازیگران، از کاندیداها حمایت کنند پس می توان گفت که رای خواهند آورد. اگر همراه و هم ردیف با فضای این حمایت باشد طبیعتا تاثیر گذار خواهد بود ولی اگر با فضای عمومی جامعه همراه نباشد و بازیگران به صورت جداگانه از کاندیدای خود حمایت کنند، مطمئنا اوضاع بر وقف مرادشان پیش نخواهد رفت.
دسته بندی: آخرین اخبار, اخبار ویژه, سیاسی, فرهنگی, مصاحبه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>