نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که منافع‌مان در برجام حفظ شود خود را ملزم به حفظ برجام می‌دانیم و بدان پایبند هستیم.

به گزارش بسیج پرس, مصطفی کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص خروج آمریکا از برجام،  اظهار داشت: اعتقادی ندارم که اتحادیه اروپا هم خیلی توان و عرضه ایستادن در مقابل خواسته‌های آمریکایی‌ها را داشته باشد؛ لذا ما تا آخرین زمانی که منافع کشورمان در برجام حفظ شود، از برجام خارج نمی‌شویم و آن را حفظ می‌کنیم. مگر این‌که از برجام پوسته‌ای تهی باقی‌مانده باشد.

وی در ادامه گفت: آمریکایی‌ها از قبل برنامه داشتند و ایراد‌هایی می‌گرفتند که چرا این قرارداد فقط ۱۰ ساله است، چرا ما نمی‌توانیم به مراکز موشکی ایران دسترسی داشته باشیم، چرا نمی‌توانیم از مراکز نظامی بازدید کنیم و بهانه‌های دیگر نشان می‌دادند که آن‌ها اعتقادی به حفظ برجام ندارند.

کواکبیان خاطرنشان کرد: آمریکا از قبل هم بدنبال این بود که به امتیازات بیشتری دست پیدا بکند، ولی این موضوع پایانی ندارد؛ لذا تا کجا ما باید مذاکره کنیم، زمانی‌که ما بر سر موشک‌هایمان مذاکره کنیم، فردا روز هم می‌گویند که نفوذ خود را در منطقه کاهش دهید و این بهانه‌ها پایانی ندارد.

 

منبع:دفاع پرس

دسته بندی: اسلاید, سیاست داخلی, سیاسی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>