[ad_1]

سرهنگ پاسدار کریم اکبری در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری چهارمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در شهرستان کاشان اظهار داشت: اجرای پویش نذر خون به منظور اهدای خون برای تأمین مایحتاج فرآورده‌های خونی بیماران و نیازمندان قسمتی از این مرحله از رزمایش است که به سرانجام رسید.

وی با بیان اینکه جذب کمک‌های مردمی برای اجرای مرحله چهارم رزمایش در حال حاضر انجام می‌شود، ابراز داشت: این مرحله از رزمایش در ایام دهه کرامت به مرحله اجرا می‌رسد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان از جذب و تأمین اعتباری معادل بیش از ۳۱ میلیارد ریال برای اجرای سه مرحله نخست این رزمایش در شهرستان کاشان خبر داد و تصریح کرد: در طی این سه مرحله حدود پنج هزار بسته غذایی به ارزش تقریبی میانگین هر بسته دو میلیون و ۸۰۰ هزار ریال تهیه و در بین جامعه هدف توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه سه مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه از ۲۵ فروردین ماه آغاز و در ۱۹ خرداد به پایان رسید، بیان داشت: در طی این سه مرحله بیش از ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کمک مردمی از همشهریان نیک‌اندیش و نوع دوست دیار مؤمنان کاشان برای کمک و یاری دیگر شهروندان نیازمند جمع آوری شد.

سرهنگ اکبری با بیان اینکه دیگر منابع تأمین اعتبار اختصاص یافته برای انجام سه مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه ستاد کشوری این رزمایش و کمک قرارگاه‌های جهادی و خدمات اجتماعی کاشان بود، یادآور شد: این کمک‌ها در دو قالب نقدی و غیرنقدی همانند تهیه اقلام مورد نیاز برای بسته‌های غذایی تأمین شد.

وی با اشاره به کمک بیش از ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریالی ستاد مرکزی رزمایش کمک مومنانه در سه مرحله نخست برگزاری این رزمایش در شهرستان کاشان افزود: بیش از ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال نیز از طرف قرارگاه‌های جهادی و خدمات اجتماعی شهرستان کاشان برای انجام سه مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه اختصاص یافت.

[ad_2]

منبع:مهر