کارلوس هردرو منتقد و تاریخدان اسپانیایی به دعوت مدرسه ملی سینمای ایران برای تدریس یک سرفصل در دوره آموزش عالی «مطالعات فیلم: نظریه، نقد و تحلیل» به ایران می آید.

به گزارش بسیج پرس؛ کارلوس هردرو منتقد و تاریخ شناس اسپانیایی برای تدریس سرفصل آموزشی «نقش تاریخ سینما در مطالعات فیلم» و «تاریخ سینما و نقد فیلم» در دوره آموزش عالی «مطالعات فیلم: نظریه، نقد و تحلیل» شرکت می کند.

مدرسه ملی سینمای ایران قصد دارد به منظور ارتقای فضای نظریه، تحلیل و نقد در سینما، یک دوره آموزش عالی «مطالعات فیلم: نظریه، نقد و تحلیل» را با حضور مدرسان برجسته و منتقدان و سینماگران ملی و بین المللی برگزار کند و در همین راستا از کارلوس هردرو منتقد اسپانیایی و تاریخ شناس سینما دعوت کرده تا جهت تدریس در این دوره آموزش عالی حضور داشته باشد.

کارلوس هردرو فیلمنامه چهار مستند با عناوین «ردپاهای یک روح»، «آلفرد هیچکاک، افسانه ای بی انتها»، «اورسون ولز در کشور دون کویوت» و «هوستون و جویس، گفتگو با مُرده» را نوشته که توسط کارلوس رودریگز کارگردانی شده است.

علاقه‌مندان برای حضور این دوره آموزش عالی مدرسه ملی ایران می توانند تا تاریخ ۲۷ خرداد ماه از طریق روابط عمومی مدرسه ملی سینمای ایران اقدام به ثبت نام کنند.

دسته بندی: فرهنگی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>