تأکید رئیس دستگاه قضا بر پیگیری و برخورد قاطعانه با قاتل و مسببین شهادت محمد محمدیبه گزارش گروه اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، حجت‎الاسلام والمسلمین سید «ابراهیم رئیسی» رئیس قوه‌قضائیه در تماس تلفنی با خانواده شهید امر به معروف و نهی از منکر «محمد محمدی» ضمن دلجویی از این خانواده، بر پیگیری و برخورد قاطعانه با قاتل و مسببین شهادت این شهید امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به نحوه شهادت این شهید امر به معروف و نهی از منکر، اظهار داشت: این حادثه یک آزمون برای شهید بود که در آن سربلند بیرون آمد، چراکه در مقابله با منکر ایستادگی کرد و این ایستادگی موجب شهادتش شد.

حجت‎الاسلام رئیسی افزود: این حادثه یک آزمون هم برای ماست که نگذاریم خون شهید پایمال شود. همکاران ما وظیفه دارند تعقیب مسببین این حادثه را با سرعت، دقت و در نظر گرفتن همه جوانب در دستور کار قرار داده و هم شما و هم مردم را در جریان این پیگیری قرار بدهند.

رئیس قوه قضائیه در پایان تأکید کرد: فساد و منکر ماندگار نیست و ماندگاری از آن حق است و ان‌شاءالله این شهید با سید الشهدا علیه السلام، علمدار امر به معروف و نهی از منکر محشور شود.

انتهای پیام/۳۴۱