[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس یکی از بهترین بازیکنان فصل پیش استقلال و یکی از بهترین خارجی‌های یک دهه گذشته این باشگاه، هروویه میلیچ مدافع سمت چپ این تیم بود که می‌توان او را یکی از ستون‌های خط دفاعی آنها نیز دانست.

مدافع ۳۱ ساله و کروات آبی پوشان که فصل گذشته به این تیم آمد و بازیهای خوبی در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا ارائه داد و خیلی‌ها غیبت او در دیدار مقابل پاختاکور به دلیل محرومیت را یکی از اصلی ترین دلایل افت و شکست آبی پوشان در آخرین دیدار آسیایی خود می‌دانستند، به دلیل عدم دریافت مطالبات فصل گذشته فعلا قرارداد خود را فسخ کرده است.

میلیچ علیرغم فسخ قرارداد، به آبی‌ها این فرصت را داده که در صورت نیاز با وی تسویه حساب کرده تا زمینه بازگشت دوباره‌اش به جمع آبی پوشان فراهم شود. اما برخی شواهد گویای این مطلب است که شاید اراده‌ای برای بازگشت این مدافع کروات وجود نداشته باشد و شاید هم افزایش بی رویه نرخ ارز یکی از عوامل مهم در چنین تصمیمی باشد.

در خصوص این مدافع ۳۱ ساله، آینده همه چیز را مشخص خواهد کرد و چه بسا آبی‌ها بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی شان دست به خریدی جدید در این پست بزنند.

[ad_2]

منبع:مهر