۱۶۱ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از رزمایش ذوالفقار ۹۹ ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، علی کریمی فیروزجای در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی بیانیه ۱۶۱ نماینده مجلس در تقدیر و تشکر از ارتش جمهوری اسلامی ایران را به شرح زیر قرائت کرد:

«رزمایش ذوالفقار ۹۹ ارتش جمهوری اسلامی ایران با رمز سید الشهداء و با شعار امنیت پایدار در سایه اقتدار دفاعی در گستره‌ای به وسعت دو میلیون کیلومتر مربع از شرق تنگه هرمز به دریای عمان و شمال اقیانوس هند تا مدارس ۱۰ درجه شمالی برگزار شد.  در این رزمایش ارتش جمهوری اسلامی ایران انواع تسلیحات و تجهیزات مهم و استراتژیک شامل زیر دریایی‌ها، پهپادها و موشک‌های ایرانی را در یک تمرین  در عرصه واقعی نبرد با موفقیت به ورطه آزمایش گذاشت. این رزمایش براساس راهبردهای نظامی جمهوری اسلامی ایران با رویکرد ارزیابی آخرین دستاوردهای صنعت دفاعی کشور که توسط جوانان غیور ملت ایران و نیروهای مسلح طراحی، ساخته و به کارگیری شده‌اند به مرحله اجرا درآمد و تمام ساختارهای مربوط به رزم اعم از توانمندی‌های تهاجمی، قابلیت‌های عملیاتی و رزمی، قدرت و سرعت تحرک و انتقال نیروها مورد ارزیابی قرار گرفت. 

اقتدار دفاعی جمهوری اسلامی ایران در جهت صلح و ثبات منطقه غرب آسیا بوده و پیام این رزمایش صلح و ثبات به همسایگان ایران است. ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی، به نمایندگی از ملت ایران از تلاش‌های صادقانه و مجاهدت‌های خستگی ناپذیر افسران، فرماندهان، درجه داران و سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه از فرماندهی محترم کل ارتش قدردانی و حمایت می‌کنیم.»

انتهای پیام

منبع: ایسنا