[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس سید علی آقازاده شامگاه چهارشنبه در پایان بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور در از استان مرکزی، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در جریان این سفر تصمیم گیری های خوبی برای تسریع در انجام طرح‌های راهسازی به ویژه طرح‌های که امکان بهره‌برداری دارند اتخاذ شد.

وی با اشاره به اینکه جزئیات دستاوردهای سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به استان مرکزی، در روزهای آینده به اطلاع مردم خواهد رسید، بیان کرد: ۶ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از انواع آزادراه و راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد و تا پیش از شیوع کرونا روزانه حدود ۴۹۰ هزار وسیله نقلیه از این محورهای مواصلاتی این استان تردد داشتند.

استاندار مرکزی در بخش دیگر سخنان خود گفت: نتایج اثربخش سفر یک روزه معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور، تا چند ماه آینده به صورت ملموس برای مردم آشکار خواهد شد.

گفتنی است، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور در سفر یک روزه خود به استان مرکزی، از طرح‌های راهسازی شهرهای ساوه، زرندیه، خمین، اراک، فرمهین و شازند بازدید کرد.

[ad_2]

منبع:مهر