[ad_1]

دردست انجامبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از تهران، «حسن یدالهی» در سال ۱۳۴۸ در شهریار روستای قاسم آباد دیده به جهان گشود.

وی پس از گذراندن تحصیلات به سوی جبهه‌های نبرد با دشمن بعثی شتافت و سرانجام در ۱۷ تیر سال ۱۳۶۵ عملیات کربلا  درمنطقه مهران به شهادت رسید و در امامزاده عبدالله  قاسم آباد به خاک سپرده شد.

فرازی از وصیت نامه

سپاس و ستایش به درگاه ایزد متعال که نور را برظلمت جایگزین و راه حق و روشن را بر همگان عیان کرد و سلام خداوند بر انبیا و اوصیایش مخصوصا حضرت ولی عصر روحی و ارواح العالمین لتراب مقدم الفدا و سلام یزدان بر شهیدان این عاشقان عارف که در راه وصال دوست سر از پای نشناخته و بی‌پروا و سبکبال از آشیانه دین پریدن و برقله سعادت فرود آمدند شهیدانی که شهید زندگی کردند و در راه آرمان خویش از جان گذشتن یادشان گرامی و راهشان پر دوام.

ای خدای بزرگ اینک دستی از گوشه ای به‌سوی آستان مقدست دراز شده و تمنای دیدار تو را دارد و از در گاه پر از غفرانت خواستار است که او را در جوار شهیدان پاک جای دهی. ای خدای بزرگ به جبهه می‌آیم تا رضایت را جلب کنم به جبهه می‌آیم تا ابراز محبتی که کرده بودم به مرحله اجرا گذارم. آری معبود من، مرگ سرخ را برگزینم تا با این چند قطره خون خویش خدمتی به اسلام راستین که حسین و یارانش در آن روز گرم درآن صحرای سوزان از جان خویش گذشتن باشد که درس زندگی را از این رهبران بیاموزیم، درس رفتن از این دنیای فانی را نیز از اینان خواهیم گرفت.

و ای شما دوستان فداکار که زندگی خویش را وقف اسلام کرده‌اید به اسلام بنگرید به شهیدان و خانواده این شهیدان به این کودکان یتیم که چشم دوخته اند به روزی که در راه مقدس کربلا اباعبدالله باز شود نکند چند روز زندگی دنیا شما غافل از این انسان‌ها رنج کشیده کند برادران به خود بنگرید امروز این شما هستید که اسلام برابر دوش خود حمل میکند و کنار رفتن از این مسیر توام با گمراهی خواهد شد.

دوستان عزیز بدانید که برای یاری اسلام به اسلحه‌ای دارید که در زندگی بیش از هر نوع سلاحی است و آن هم بیداری وهوشیاری است شما را دعوت به خواندن کتاب و خو گرفتن با علم می‌کنم. آری ای دوستان نکند که سکرات مرگ موقعی به چهره شما خلاص شود که در غفلت بسر میبرد چرا که علی در مهراب عبادت بخون خویش غوطه‌ور شد.

دوستان بشتابید که از این غافله که عازم به جنت است عقب نمانید و مرگ شما را موقعی ملاقات کند که در رختخواب ذلت جای گرفته باشید؛ چراکه حسین در صحرای کربلا شهید شد آخرین سفارش این دوست کوچکتان به شما بزرگواران این است که سلاح مرا که من نیز از شهیدی دیگر گرفته‌ام به زمین نگذارید و تا زمانی که در این کشور درگیر مبارزه و جهاد هستیم به جبهه‌ها رو آورید که بازماندن از غافله خسران و زیان را به دنبال دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]