[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز (چهارشنبه) در آئین رونمایی از طرح‌های خدمات‌رسانی بسیج در جمع خبرنگاران، گفت: بسیج یک نیروی قدرتمند تمام کننده و پایان ناپذیر است.

وی با اشاره به نقش تعیین کننده سازمان بسیج مستضعفین در حل مشکلات مردم، افزود: بسیج امروز به صحنه آمده است تا با پیامدهای معیشتی و اقتصادی ناشی از بیماری کرونا مقابله کند و امیدواریم با اجرای این گونه طرح‌ها و برنامه‌ها فشارهای اقتصادی بر روی بخشی از طبقات جامعه ما کاهش پیدا کند.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه بسیج خاتمه دهنده مشکلات و مخاطراتی است که برای ملت ایران ایجاد می‌شود، تصریح کرد: کار بسیج نجات بخشی است. ما از یک نیروی قدرتمندی برخورداریم که هرکجا با مشکلی مواجه شویم از آن برای حل مشکلات استفاده می‌کنیم و بسیج واقعاً مرتفع کننده مشکلات جامعه است.

سرلشکر سلامی با اشاره به پیشینه بسیج از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، گفت: همانطور که مشاهده کردیم در دوران دفاع مقدس نیز بسیج نقطه مرکزی خاتمه جنگ به نفع ملت ایران بود.

وی افزود: بسیج بعد از دوران دفاع مقدس نیز در همه بحران‌های سخت از جمله حوادث طبیعی و یا فشارهایی که توسط دشمنان بر ملت ایران تحمیل می‌شود همچنان با نشاط و بالنده کار خود را در خدمت رسانی به مردم انجام می‌دهد.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: فعالیتی که امروز بسیجیان انجام می‌دهند در امتداد فعالیت‌هایی است که از گذشته تاکنون انجام داده اند و در واقع فعالیت آنان حرکت در یک مسیر طولانی و بدون انتهاست که آن هم ارائه خدمت به مردم است.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: امروز هزاران گروه از بسیجیان به همراه عزیزانمان در وزارت بهداشت و درمان، طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را که همان غربالگری خانه به خانه است جهت مقابله با بیماری کرونا انجام می‌دهند.

وی افزود: در این مراسم به شکل نمادین بخشی از این تیم‌ها را در تهران مستقر کردیم، این تیم‌ها به شکل محله محور پایگاه‌های سلامت را در پایگاه‌های مقاومت بسیج ایجاد می‌کند و این نهضت تا انتها و تا زمانی که ویروس کرونا از بین برود ادامه دارد.

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: همچنین در بخش دیگری از این برنامه، کمک‌های مومنانه ای که در مقاطع مختلف بسیج به کمک نهادهای حمایتی و مردم خیّر که از روح انفاق بهره می‌برند جمع آوری و آماده کرده است را در میان مردم و هم میهنانمان تقسیم می‌کند.

سرلشکر سلامی گفت: در این برنامه صدها هزار بسته‌حمایتی آماده و به مردم عزیزمان تقدیم می‌شود و این راه نیز همچنان ادامه خواهد داشت.

[ad_2]

منبع:مهر