به گزارش بسیج پرس، سرهنگ” سعید عالی پور “ فرمانده انتظامی شهرستان ایوان به اتفاق جمعی از پرسنل در دیدار با فرمانده و معاونان سپاه ناحیه ایوان ضمن تبریک انتصاب سرهنگ”محموداحمدآقایی “بعنوان فرمانده سپاه ناحیه ایوان برای ایشان از خداوند منان آرزوی توفیقات روزافزون را خواستار شد.

سرهنگ عالی پوربا اشاره به این نکته که نیروی انتظامی همواره تلاش خود را خواهد کرد تا سپاهی که همیشه در اوج بوده و هست همچنان با صلابت و با اقتدارتر از گذشته به اهداف خود که همواره خدمت به مردم بوده را یاری نماید.

سرهنگ عالیپورهدف اصلی و اولیه نیروهای مسلح را کار و تلاش و کوشش جهادی برای آسایش و امنیت مردم و مرزها، عزت ایران اسلامی تحت فرامین مقام معظم رهبری دانستند.

وی افزود:نیروی انتظامی همواره بهترین و بالاترین تعامل را با سپاه داشته و خود را همواره یک بسیجی میدانم که مردم ما در آسایش و رفاه باشند.
در ادامه سرهنگ “محموداحمدآقایی”، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ایوان ضمن خیر مقدم و تقدیر جهت برقراری نظم و امنیت موجود در کنار اقدامات فرهنگی گفت:تعامل نیروی انتظامی با سپاه همواره مایه دلگرمی مردم و موجب یأس دشمنان داخلی و خارجی بوده است.

سرهنگ “محموداحمدآقایی “از تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی شهرستان جهت برقراری نظم و امنیت در ایام دهه محرم تشکر و قدردانی ویژه نمودند .