[ad_1]

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در نشست هم‌اندیشی با مدیرکل بنیاد شهید تهران گزارشی در خصوص اقدامات پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) در بحران کرونا و تکریم و تعظیم به خانواده‌های داغدار و مراجعین به بهشت زهرا (س) ارائه کرد.

وی در ادامه به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در قطعات مطهر شهدا جهت خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا توسط سازمان بهشت زهرا (س) پرداخت و اظهار داشت: فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی، خدمات‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به ویژه مادران و همسران گرانقدر شهدا و همچنین خدمات‌رسانی به شهروندان داغدار و متالم از افتخارات پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) است.

هم اندیشی مدیرکل بنیاد شهید تهران با مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س)

صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ ضمن تقدیر از خدمات صادقانه بهشت زهرا (س) به مراجعین و همچنین خانواده معظم شهدا گفت: سازمان بهشت زهرا (س) یکی از نزدیکترین سازمان‌هایی است که با بنیاد شهید همکاری صمیمانه‌ای دارد و این دو نهاد انقلابی و خدمات‌رسان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک در بالاترین سطح در کنار هم در این مکان مقدس به خانواده‌های معظم شهدا خدمت رسانی می‌کنند.

وی خطاب به «خال» تصریح کرد: در سه سال اخیر همکاری بنیاد شهید و سازمان بهشت زهرا (س) در بهترین شرایط ممکن تعریف شده است و در این رابطه صمیمانه از جنابعالی و همکاران فرهنگی مجموعه سپاسگزاریم.

در ادامه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر امام خمینی (ره) با حضور در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرای تهران با اهدا گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای مدافع سلامت ادای احترام کردند.

انتها پیام/ ۱۱۲

[ad_2]