[ad_1]

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از مشهد، نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان طرقبه با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار «حسینعلی یوسفعلی‌زاده» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی و سایر اعضا در فرهنگسرای ایثار این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه اعضا ضمن ارائه گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته در راستای احداث یادمان شهدای گمنام چالیدره به بیان دغدغه‌های خود در خصوص ساخت این یادمان متناسب با موقعیت این مجتمع پرداختند.  

سردار سرتیپ دوم پاسدار «حسینعلی یوسفعلی‌زاده» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی در ادامه این نشست با اشاره به ضرورت ساخت یادمان شهدای گمنام چالیدره اظهار داشت: طرح ساخت یادمان شهدای گمنام چالیدره در ابتدا باید به تصویب شورای شهر طرقبه برسد.

وی در خصوص اهمیت تصویب طرح یادمان شهدای گمنام چالیدره گفت: تصویب طرح یادمان توسط شورای فعلی باعث می‌شود تا با روی کار آمدن شورای جدید ساخت و تکمیل این یادمان به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار گیرد.

این مسئول در پایان گفت: در ساخت یادمان شهدای گمنام چالیدره نباید تعجیل کرد بلکه باید با برنامه‌ریزی و استفاده از تمام ظرفیت‌های محلی این یادمان فاز به فاز تکمیل شود.

انتهای پیام/

[ad_2]