[ad_1]

مدیر امور بانوان اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان خبر داد؛

بتول دوسعلی‌وند گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس شاهد برگزاری اولین نشست تخصصی تبیین حجاب و عفاف با عنوان «خورشید خانه‌ات باش» در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خرمشهر بودیم.

برگزاری نشست تخصصی «خورشید خانه ات باش» در مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اهواز، «بتول دوسعلی‌وند» مسئول امور بانوان اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان از برگزاری نشست تخصصی «خورشید خانه ات باش» در خرمشهر خبر داد و اظهار داشت: به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس امروز شاهد برگزاری اولین نشست تخصصی تبیین حجاب و عفاف در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خرمشهر بودیم.

وی افزود: ضرورت و اهمیت حجاب و عفاف و تببیین نقش آن در بستر خانواده های ایرانی از مهمترین دغدغه ها و اولویت های کمیته بانوان ستاد استانی چهلمین سالگرد دفاع مقدس خوزستان است که در قدم اول در قالب نشست «خورشید خانه ات باش» محقق شد.

دوسعلی گفت: این نشست با سخنرانی مدیر مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر و نقطه نظرات کارشناسی اساتید بانوی حوزه علمیه، همچنین شعر خوانی نویسنده و شاعر ارزشی حوزه دفاع مقدس «فرهنگ دشتی» همراه بود. 

مسئول امور بانوان اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان افزود: از مسئول امور بانوان مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر بابت انجام این نشست که با رعایت دستورات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و استقبال بانوان خرمشهری برگزار شد تشکر می کنم و امیدوارم که با دغدغه مندی و تدبیر بانوان فرهیخته و متعهد حوزه دفاع مقدس بتوانیم برنامه های مرتبط با چهلمین سالگرد دفاع مقدس را در سراسر استان خوزستان به پیش ببریم.

انتهای پیام/

[ad_2]