برگزاری رزمایش کمک‌های مؤمنانه را در ۳ نوبت توسط سپاه استان بوشهر

به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از بوشهر، سردار «علی رزمجو» فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، در ارتباط تصویری با ائمه جمعه و فرماندهان نواحی مقاومت استان بوشهر با اشاره به هماهنگی سپاه و ائمه جمعه در برگزاری رزمایش کمک‌های مؤمنانه، اظهار داشت: در اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مؤمنانه  بیش از ۱۴۷ هزار بسته معیشتی معادل ۲۸۳ میلیارد ریال بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع شد.

وی از تشکیل بانک اطلاعات خانواده‌های نیازمند توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج در سراسر استان خبر داد و بیان کرد: در مرحله نخست ارزش هر بسته معیشتی توزیع شده بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان بود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با قدردانی از همکاری خیران و نهادهای انقلابی در رسیدگی به نیازمندان خاطرنشان کرد: علاوه بر کمک‌های خیران و نهادهای مختلف، فرمانده کل سپاه و رئیس بسیج بسته‌هایی ویژه به سهم استان بوشهر اضافه کردند.

سردار رزمجو با اشاره به برگزاری مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه در استان بوشهر تصریح کرد: مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه در سه نوبت  از هشت مرداد آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه کمک‌های مومنانه در این مرحله تا دهه آخر ماه صفر ادامه دارد گفت: نوبت نخست رزمایش کمک‌های مؤمنانه استان بوشهر در آستانه عید سعید قربان آغاز می‌شود و تا روز عید سعید غدیر خم ادامه دارد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان کرد: نوبت‌های دوم و سوم این مرحله از رزمایش در دهه اول محرم و دهه آخر ماه صفر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/