معاون هنری و امور سینمایی اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران خبر داد؛

«روح الله ایرانمهر» گفت: مرحله استانی جشنواره «تئاتر سنگر» با در نظر گرفتن دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد مقابله با ویروس کرونا در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

برگزاری جشنواره «تئاتر سنگر» در مازندرانبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، دومین جلسه هماهنگی مرحله استانی جشنواره «تئاتر سنگر» مازندران پیش از ظهر امروز با حضور نمایندگان فرماندهان یگان‌های نظامی استان در سالن جلسات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران برگزار شد.

«سیدحسین ولی‌پور زرومی» جانشین اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران به بیان نقش هنر و به‌ویژ هنر نمایش در افزایش روحیه و نشاط رزمندگان در دوران دفاع مقدس و همچنین انتقال مفاهیم و تعالیم ارزشی پرداخت.

«روح الله ایرانمهر» معاون هنری و امور سینمایی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران و دبیر جشنواره استانی «تئاتر سنگر» نیز با بیان اهداف برگزاری جشنواره ماحصل و شیوه‌نامه برگزاری آن را تشریح کرد و گفت: این جشنواره یکی از برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس به شمار می‌آید.

سپس اعضاء نظرات‌شان را مطرح کردند و مقرر شد مرحله استانی این جشنواره در هفته دفاع مقدس با در نظر گرفتن دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد مقابله با ویروس کرونا برگزار شود.

انتهای پیام/