به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، با توجه به ابلاغیه سازمان بورس و اوراق بهادار درخصوص مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا مقرر کرده است تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکت‌ها فقط در صورتی که با حضور حداکثر ۱۵ نفر شخص حقیقی یا حقوقی برگزار شود، امکان‌پذیر است.

بر اساس این گزارش، این جلسه رأس ساعت ۱۰ صبح آخرین سه‌شنبه تیرماه در محل هتل بزرگ ارم به نشانی تهران، اتوبان شهید حقانی، تقاطع شهید همت، سالن سپهر برگزار خواهد شد.

گفتنی است، استماع گزارش هیأت‌مدیره شرکت و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی درخصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۸، بررسی و تصویب صورت‌های مالی سال منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۸ و تصمیم‌گیری در مورد تقسیم سود سهام، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی‌البدل برای سال مالی ۱۳۹۹، انتخاب دو روزنامه کثیرالانتشار برای نشر آگهی‌های شرکت، تعیین حق حضور در جلسه‌های هیأت‌مدیره برای اعضای غیرموظف و تصویب پاداش اعضای هیأت‌مدیره، انتخاب اکچوئر رسمی اصلی و علی‌البدل و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد در دستور کار این جلسه قرار دارد.

امکان حضور مجازی سهام‌داران بیمه کوثر و پخش زنده مجمع عمومی سالانه از طریق مراجعه به تارنمای شرکت به نشانی www.kins.ir فراهم شده است و همچنین سهام‌داران می‌توانند از طریق شماره تلفن ۸۹۳۸۲-۰۲۱ با کارشناسان شرکت ارتباط برقرار کنند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.منبع:مهر