به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از مشهد، به منظور ارتقای سطح آگاهی خانواده فرماندهان لشکر فاطمیون، اردوی فرهنگی – بصیرتی با حضور حجت‌الاسلام‌ مقدم مسئول عقیدتی سیاسی این لشکر، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در اردوگاه بعثت مشهد برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌ مقدم در جمع خانواده‌های مدافعین حرم اظهار داشت: این اردوی فرهنگی – بصیرتی مزین به نام و یاد شهید والامقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی است که بنا به دستور فرمانده لشکر تدارک دیده شده است.

وی در خصوص اهداف برگزاری این اردو گفت: این اردو به عنوان اولین برنامه‌ای هست که در مشهد و مجموعه فرهنگی بعثت برگزار می‌شود. اولین هدفی که این اردو دنبال می‌کند قدردانی از زحمات و حمایت‌های خانواده رزمندگان مدافع حرم است و ارتقای سطح معنوی خانواده‌ها دومین هدف از برگزاری این اردو به شمار می‌رود.

حمید حبشی روانشناس و مشاور خانواده در جمع خانواده رزمندگان مدافع حرم، در خصوص بنیان‌های روانی زن و مرد و مهارت‌های اداره زندگی زناشویی مطالبی را بیان کرد.

اجرای سرود، روایتگری جانباز دفاع مقدس غلامحسین صفایی و اجرای برنامه ویژه کودکان از دیگر بخش‌های این اردوی فرهنگی – بصیرتی بود.

انتهای پیام/