[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس سرگرد داود امامیان عصر شنبه در نشست خبری هفته بسیج که در سپاه ناحیه ری برگزار شد اظهار داشت: برای بسیجی بودن، هدفی جز انقلاب را نباید در نظر داشته باشیم، چه در عرصه ۸ سال دفاع مقدس و چه در عرصه سازندگی و مقابله با این بیماری منحوس، گروه‌های جهادی و بسیجی وارد عرصه شده و به کمک مردم شتافتند.

امامیان افزود: این دستاورد جای قدردانی از حضرت امام (ره) دارد، که این شجره طیبه را به درستی شکل داده است.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ری گفت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا برنامه‌های ناحیه ری، در هفته بسیج، در راستای مقابله با این ویروس بوده و تیم‌های جهادی در محله‌ها به‌منظور ضدعفونی معابر حاضر می‌شوند.

وی بیان داشت: شناسایی محله به محله و غربالگری خانواده‌ها برای پیشگیری از بیماری و تسریع روند درمان انجام خواهد شد. همچنین در هفته بسیج برنامه‌های اجتماعی برگزار نشده و با توجه به شیوع ویروس کرونا اکثر برنامه‌ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

امامیان عنوان داشت: مشاوره رایگان حقوقی و تحصیلی، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، تجلیل از حافظان سلامت، توزیع ماسک، تولید آبمیوه، توزیع سوپ بین خانواده‌های نیازمند و توزیع بسته‌های معیشتی که به صورت مداوم در حوزه‌ها صورت می‌گیرد، از دیگر برنامه‌های هفته بسیج می‌باشد.

[ad_2]

منبع:مهر