عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد گفت: اگر برای پرافتخارترین ورزش کشور در المپیک، سقف بودجه درنظر گرفته‌اند، پس از کشتی هم نباید انتظار کسب بیشترین مدال را داشته باشند.

  به گزارش بسیج پرس,  منصور برزگر  با انتقاد از کاهش بودجه کشتی توسط کمیته ملی المپیک در آستانه بازی‌های آسیایی گفت: کمیته ملی المپیک کم‌ترین حمایت را از پرافتخارترین ورزش کشور دارد و متأسفانه شاهد هستیم که بودجه فدراسیون کشتی نسبت به سال‌های قبل نصف شده و بیشترین بودجه از کشتی کم شده است.

دارنده مدال نقره المپیک تصریح کرد: متأسفانه دبیرکل این کمیته خیلی راحت از تصمیم هیأت اجرایی و سقف بودجه صحبت می‌کند و از کم کردن بودجه فدراسیون حمایت هم می‌کند.

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد افزود: در حالی‌که کشتی بیشترین مدال‌ها را در بازی‌های آسیایی و المپیک بدست آورده است، اما مسئولان کمیته ملی المپیک به راحتی از افتخارات این رشته می‌گذرند و همان حمایت حداقلی از کشتی را نیز کاهش می‌دهند.

دارنده مدال طلای جهان تصریح کرد: آن وقت از کشتی انتظار دارند که باز هم مثل همیشه مدال آور باشد و انتظار کسب چندین مدال طلا از آن را در بازی‌های آسیایی را دارند.

منصور برزگر در پایان خاطرنشان کرد: به نظر من با این روندی که پیش می‌رود و حمایت‌های لازم از سوی مراجع ذیربط از کشتی نمی‌شود، نباید دیگر انتظار افتخارآفرینی از این رشته داشته باشند. امیدوارم مسئولان هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک به جای پرداخت بودجه به برخی فدراسیون‌های خاص، بودجه کشتی را کاهش ندهند.

دسته بندی: کشتی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>