آقاجانی، مدیر روابط عمومی انتشارات «خط مقدم» در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر از برپایی نشست بررسی کتاب «تن‌های مَحجر» نوشته امیرمحمد عباس‌نژاد خبر داد.‌

وی ادامه داد: در این نشست مرتضی سرهنگی و داوود امیریان به نقد و بررسی «تن‌های محجر» می‌پردازند و از یادداشت سردار سرلشگر پاسدار «غلامعلی رشید» نیز درباره این کتاب رونمایی خواهد شد.

به گفته مدیر روابط‌عمومی انتشارات خط مقدم، کتاب «تن‌های محجر» خاطرات آزاده ایرانی حجت‌الاسلام والمسلمین قدمعلی اسحاقیان از دوران جنگ و مجروحیت و اسارت اوست. نام این کتاب برگرفته از اسم یکی از زندان‌های معروف در عراق است.

‌آقاجانی با بیان این‌که این نشست سه‌شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فروشگاه انتشارات به‌نشر واقع در خیابان انقلاب، روبروی در اصلی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد، افزود: همچنین علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را از طریق صفحه‌های اینستاگرام khatemoqadam_ir @ و Behnashr_teh@ به صورت پخش زنده دنبال کنند.

انتشارات خط مقدم کتاب «تن‌های محجر» را با شمارگان ۲‌هزار و ۵۰۰ نسخه، قطع رقعی، ۴۱۵ صفحه و به بهای ۳۳‌۰ هزار ریال روانه بازار نشر کرده است.منبع:مهر