هرچه به مردم خدمت کنیم به حفظ ودستاور‌های نظام کمک کرده ایم،
 
به گزارش بسیج پرس از مازندران،   دکتر فرزادگوهردهی  مدیر کل بهزیستی استان  با سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا دیدار کرد.

سرهنگ پاسدار مسلمی در این دیدار ضمن تسلیت ایام عزای حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) با اشاره به جامعه هدف و خدمت به نیازمندان و محرومین گفت: با توجه به اینکه سپاه در حوزه آسیب‌های اجتماعی و محرومیت زدایی و نیز کمک به قشر آسیب دیده جامعه در حال خدمت رسانی است می‌توان با هم افزایی با بهزیستی بیشتر به مردم خدمت کرد.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه هرچه به مردم خدمت کنیم به حفظ ودستاور‌های نظام کمک کرده ایم، افزود: مستضعفین و محرومین صاحبان انقلاب هستند و دلبستگی این قشر به انقلاب کاملا مشهود است.

سرهنگ پاسدار مسلمی با اشاره به اینکه سپاه و بسیج در خدمت به مردم دنبال نام و نشان نیست، ادامه داد: کمک رسانی به مردم وظیفه ما است و باید در حوزه مردم یاری، مردم داری و مردم نوازی تلاش کنیم.

فرمانده سپاه کربلا  در پایان با اعلام آمادگی از اینکه در حوزه‌های مسکن، معیشت و آسیب‌های اجتماعی سپاه آماده همکاری با بهزیستی است، خاطرنشان کرد: باهم افزایی در بخش‌های مختلف کاری می‌توان در جامعه موثر‌تر عمل کرد.

در ادامه نیز دکتر گودهی مدیرکل بهزیستی استان با تاکید براینکه سپاه و بسیج نشات گرفته از مردم است، گفت: هرجا کار  برای مردم را به این نهاد‌ها واگذار کردیم، نتیجه گرفتیم.

 
هرچه به مردم خدمت کنیم به حفظ ودستاور‌های نظام کمک کرده ایم،
مدیر کل بهزیستی مازندران از ساخت و تحویل ۷۰۰ واحد مسکونی به مددجویان در سال گذشته خبر داد و افزود: با حمایت بسیج سازندگی به بنیاد مسکن  واحد‌های مسکونی ساخته شد که  اولویت ما خانواده‌های چند معلول و یا بیشتر  بودند.

دکتر گوهردهی در ادامه به سیل سال گذشته هم اشاره کرد و یادآور شد: با همکاری سپاه و بسیج، ۳۴ واحد مسکونی سیل زده  تحویل شد و همچنین ۳۳ واحد مسکونی دیگر را هم  احداث کردیم.

مدیر کل بهزیستی مازندران در پایان خاطرنشان کرد: در هفته بهزیستی ۴۰۰ واحد مسکونی ساخته و تحویل مددجویان عزیز شد.

 
هرچه به مردم خدمت کنیم به حفظ ودستاور‌های نظام کمک کرده ایم،
انتهای پیام/