سیروس دین محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص دیدار پنجشنبه تیمش برابر استقلال تهران از هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: خوشحالم که شرایط تیم ما خوب است. چهار بازی قابل قبول را انجام داده ایم و میانگین هر بازی دو امتیاز را به دست آورده ایم.

وی افزود: تمام بازیکنان ما آماده هستند و تمرینات خوبی را پشت سر می گذارند تا بتوانیم در روز پنجشنبه و در ورزشگاه آزادی که از زمین چمن با کیفیتی برخوردار است مقابل استقلال یک بازی سراسر منطقی را انجام دهیم.

دین محمدی خاطرنشان کرد: ما برای این دیدار برنامه داریم و نمی خواهیم بر اثر غفلت، سه امتیاز را از دست بدهیم. در تیم نساجی بازیکنان بزرگی حضور دارند که می توانند در نتیجه این بازی تاثیرگذار باشند.

مربی نساجی قائمشهر در مورد شرایط استقلال هم گفت: این تیم در مقابل نفت آبادان بازی خوبی از خود انجام داد و توانست امتیازات حساسی را بگیرد. البته ما هم می توانستیم از نفت امتیاز بگیریم اما دچار بدشانسی شدیم. اما در مجموع با توجه به اینکه تجربه استقلال بالاست ما کار سختی در پیش خواهیم داشت.

وی در مورد اینکه آیا تجربه بازیکنان استقلال به ضرر شما تمام خواهد شد؟ گفت: شاید بازیکنان استقلال تجربه بیشتری نسبت به بازیکنان ما داشته باشند اما ما تیم دست و پا بسته ای نیستیم و تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا این دیدار را با موفقیت به پایان برسانیم.

دین محمدی در پاسخ به این سئوال که این دیدار حضور پیشکسوتان دو تیم در رأس کادر فنی استقلال و نساجی است  آیا حساسیت ها را بیشتر خواهد کرد؟ افزود:  فوتبال دیگر حرفه ای شده، استبحث حساسیت وجود ندارد. درست است که ما سالها در استقلال بودیم و برای موفقیت این تیم تلاش کردیم اما حالا من به همراه فکری، مرفاوی و حنیف عمران زاده به باشگاه نساجی تعهد داریم و تلاش می کنیم که در این دیدار موفق باشیم.

مربی نساجی در مورد نبود تماشاگر در ورزشگاه ها یادآور شد: بازی بدون تماشاگر جذابیتی ندارد. وقتی که از رختکن وارد زمین می شویم و با سکوت ورزشگاه مواجه می شویم، ناراحت کننده است.هیجان فوتبال به تماشاگران آن است و امیدوارم هر چه زودتر این ویروس منحوس ریشه کن شده تا دوباره بتوانیم تماشاگران علاقه مند را در ورزشگاه ببینیم.

مربی نساجی قائمشهر همچنین درباره سرخپوش بودن کادر فنی استقلالی نساجی گفت: ما به نساجی تعهد داریم و باید بر تعهدمان بمانیم. در قائمشهر همه هوادار نساجی هستند و ما هم تلاش می کنیم تا در برابر استقلال دل هواداران نساجی را شاد کنیم.منبع:مهر