رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: مسئولان باید بدانند که می توان با تکیه بر ظرفیت های انباشته علمی و انقلابی داخل کشور، مشکلات را رفع و از پیچ و خم های اقتصاد عبور کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس به نقل از وزارت دفاع، حجت الاسلام و المسلمین سید ضیاء الدین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در بازدید از نمایشگاه نهضت قطعه سازی گفت: این نمایشگاه ارزشمند، کارا، ثمین و مغتنم پس از فرمایشات مقام معظم رهبری با اعضاء دولت و تاکید ایشان بر الگو پذیری از نهضت قطعه سازی وزارت دفاع و نیروهای مسلح برپا شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: این نمایشگاه نشان داد نخبگان و اندیشمندان نیروهای مسلح و وزارت دفاع نه تنها در حوزه تولید امنیت و اقتدار برای ایران اسلامی توانستند موفق عمل کنند، بلکه در حوزه های غیر نظامی و ساخت قطعات و سامانه های گلوگاهی نیز می توانند موتور پیشران صنعت کشور باشند.

حجت الاسلام و المسلمین آقاجانپور با بیان اینکه پیشرفت های دفاعی و نهضت قطعه سازی در حوزه دفاعی و در حوزه های تجاری از  جمله نفت، نیروگاه،  گاز، پتروشیمی، خودرو، ریلی، بهداشت و سلامت، صنعت هوایی، دریایی وارتباطات و مخابرات  با تدابیر و پیگیری های مقام معظم رهبری حاصل شده است گفت: امام خامنه ای باور” ما میتوانیم”را  در جوانان مؤمن، دانشمند و انقلابی نهادینه کرد و نخبگان وزارت دفاع با تأسی به این تدابیر و فرامین نورانی مسیر پیشرفت را به خوبی طی کردند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع نمایشگاه نهضت قطعه سازی را عینیت سازی مفهوم “ما میتوانیم” عنوان کرد و گفت: مسئولان باید بدانند که می توان با تکیه بر ظرفیت های انباشته ی علمی کشور، مشکلات را رفع و از پیچ و خم های اقتصاد عبور کرد.

حجت الاسلام و المسلمین آقاجانپور با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر استفاده و مصرف تولیدات داخلی گفت:  مسئولان باید از واردات محصولاتی که مشابه داخلی دارد جدا جلوگیری کنند و با سیاست گذاری های صحیح و توجه به قدرت درون، تولید صنایع  را در راستای رونق و جهش تولید هدایت کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا