رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: با استفاده از ابزار هنر می‌توان مردم کشورمان و سایر کشورها، به‌ویژه جوانان را با موضوع دفاع مقدس و مدافعان حرم آشنا کرد.

به گزارش بسیج پرس، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ اثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس عصر دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه درباره نخستین رزمواره مدافعان حرم، اظهار داشت: یکی از ابرازهای مهم در معرفی دفاع مقدس استفاده از ابزار هنر است زیرا هنر گستره فراوانی دارد که شامل رادیو، تلوزیون، سینما، موسیقی، نقاشی و غیره می‌شود، به همین دلیل است که بیشتر کسانی که با موضوع دفاع مقدس و راهیان نور آشنا شدند از طریق ابزار هنر بوده است.

وی افزود: بنابراین هر چه از این ابزار هنر استفاده کنیم مردم کشورمان و سایر کشورها به‌ویژه جوانان می‌توانند با موضوع دفاع مقدس و مدافعان حرم آشنا شوند؛ در این رابطه استفاده از فضای مجازی هم می‌تواند در گسترش فرهنگ دفاع مقدس بسیار موثر باشد، زیرا استفاده از این فضا در انعکاس سریع مطالب مورد نظر نتایج خوبی را به دنبال خواهد داشت.

سردار کارگر ادامه داد: موضوع این رزمواره از این جهت که می‌تواند باعث آشنایی کسانی که تاکنون به چنین موضوعاتی وارد نشدند، مهم است.

وی اضافه کرد: یکی از اشکالات ما در دفاع مقدس این بود که از ابزار هنر آن طور که باید، استفاده نکردیم اما اکنون که موضوع مدافعان حرم تازگی دارد، می‌توان از این ابزار جهت شناساندن مدافعین حرم نهایت بهره را برد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همچنین بیان کرد: امیدواریم رزمواره‌های بعدی تخصصی برگزار شود و علاوه بر این رزمواره های بعدی به ابتدا به صورت استانی و سپس در مرحله ملی برگزار شود.

وی یادآور شد: سالی شش میلیون نفر در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس سفر می‌کنند؛ حال اگر محصولات این رزمواره وارد ۵۷ یادمان دفاع مقدس شود، می‌تواند از مخاطب شش میلیونی بهره مند شود.

 

منبع:دفاع پرس

دسته بندی: سیاسی, فرمانده من برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>