به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، سهراب بختیاری زاده در نشست خبری پیش از بازی شهر خودرو با تراکتور گفت: من روز قبل از بازی با پارس جنوبی به تیم شهرخودرو اضافه شدم. متاسفانه آن بازی را باختیم و مسئولیت آن باخت با من است. قصد داشتیم شرایط بد بازی قبل را از ذهن بازیکنان دور کنیم که این اتفاق افتاد. روی نکات فنی هم کار کردیم. 

وی افزود: بازی با تراکتور خیلی مهم است و ارزش یک فینال بزرگ را دارد. بازیکنان باتجربه شهرخودرو این را قبلا ثابت کرده اند و قدر فرصت ها را می دانند. بچه های ما با همان تفکر حرفه ای وارد زمین خواهند شد.

سرمربی شهرخودرو درباره تاثیر اتفاقات روز معارفه اش در بر هم خوردن تمرکز تیم و باخت به پارس تصریح کرد : تا اندازه ای موثر بود. نگاه من به شرایط بچه ها این بود که می تواند تاثیر منفی داشته باشد. آنجا ارتباط کمی با بازیکنان برقرار کردم چون یک روز قبل از سفر به جمعشان اضافه شدم. باخت جزوی از فوتبال است. شهرخودرو تمام تلاشش را می کند که در لیگ دوم شود و سهمیه بگیرد. این روزها خیلی مهم است که قدر فرصت ها را بدانیم. اگر بازی با پارس را باختیم، باید مثل تجربه به آن نگاه کنیم. بچه ها باید ضعف ها، اشتباهات و تفکرات منفی را کنار بگذارند و برای بازی فردا بتوانیم از این تجربیات به خوبی استفاده کنیم.

بختیاری زاده درباره محرومان و مصدومان شهرخودرو مقابل تراکتور اظهار کرد: همه مجموعه شهر خودرو حرفه ای هستند؛ چه کسانی که هستند و چه کسانی که نیستند. صلاح نمی دانم اسامی غایبان را اعلام کنم. فقط می توانم قول بدهم همه مجموعه به این اتحاد رسیده ایم که با تمام وجود برای شکست تراکتور تلاش کنیم. البته تراکتور تیم بسیار قابل احترامی است و بازیکنان با کیفیت و بزرگی دارد. تراکتور مدافعان بازیسازی دارد که قادر هستند هر تیمی را تحت فشار بگذارند ولی نفرات شهرخودرو هم ثابت کرده اند بازیکنان بزرگی هستند. 

وی درباره شناخت حریفان از شهر خودرو تاکید کرد: در فوتبال روز دنیا، تیم ها راحت همدیگر را آنالیز می کنند و راحت شرایط فنی هم را متوجه می شوند. چیزی که مهمتر است این است که بازیکنان و مربیان درک خوبی از خود داشته باشند و بدانند تیم حریف آنها را شناسایی کرده است. شک نکنید ما هم به اندازه تراکتور، از این تیم شناخت داریم.

سرمربی شهرخودرو درباره عدم تغییر در کادر فنی این تیم هم گفت: من به ثبات در کارم اعتقاد دارم. علاقه داشتم اعضای کادر مثل مربی دروازه بان آنالیزور  بمانند. دلیل ندیدم کادرم را عوض کنم هرچند هر سرمربی حق دارد دستیار خودش را بیاورد. در کنار آنها حسین بادامکی را پیشنهاد دادند که با افتخار حضور او را هم پذیرفتم چون او مثل سیدعباسی از افتخارات فوتبال خراسان بوده است. در کادر مربیان همدلی و صمیمیت وجود دارد. اگر می خواهیم تیم یکدستی داشته باشیم این همدلی اول از کادر فنی شروع می شود.منبع:مهر