به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، عبدالله ویسی در نشست خبری آنلاین قبل از بازی پیکان تهران و پارس جنوبی جم گفت: مثل بازی های گذشته دیداری سخت و حساس داریم. اهمیت این بازی برای پیکان و پارس جنوبی خیلی بالاست. اگر در چهار بازی، ۱۰ امتیاز بگیریم هشتاد درصد راه ماندن در لیگ برتر را رفته ایم. اگر پارس جنوبی را شکست دهیم به هدف خودمان می رسیم.

سرمربی پیکان تهران ادامه داد: این دیدار هم ۶ امتیازی است. خوشحالم بار دیگر سیروس پورموسوی را می بینم. او خیلی بامعرفت است. شناخت کاملی هم از تیمش داریم.

ویسی درباره داور جوانی که کمیته داوران برای دیدار فردای این تیم انتخاب کرده استT اظهار داشت: داور بازی فردا جوان است. باید از جوانترها حمایت کنیم. امیدوارم برنده بازی فردا داور باشد. نگران داوری نیستیم و بحثی درباره داوری نداریم. اشتباهات داوری وجود دارد و اگر برای هر تیمی پیش بیاید مشکلی نیست. او قطعا سوت خوبی خواهد زد تا آینده خودش را تضمین کند.

سرمربی پیکان درباره احتمال بقا یا سقوط این تیم در فصل جاری لیگ برتر تصریح کرد: تکلیف ما را این بازی مشخص می کند. تیمی که ببازد سکته می زند و برنده هم راهش را در لیگ برتر ادامه می دهد.

وی درباره غایبان پیکان مقابل پارس جنوبی گفت: نادر محمدی را به دلیل در رفتگی کتف در اختیار نداریم، او را چشم زدند، بازیکن جوان خوبی بود. جلال الدین علی‌محمدی هم گونه اش دچار شکستگی شد و او را نداریم.منبع:مهر