[ad_1]

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که حمایت از ورزش‌های المپیکی با توجه به در پیش بودن المپیک ۲۰۲۲ توکیو یکی از سیاست‌های فراکسیون ورزش بوده و در این راستا فراکسیون ورزش از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، بعد از ظهر امروز اعضای فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با حضور در محل فدراسیون بسکتبال از بخش‌های مختلف فدراسیون بسکتبال بازدید و با رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال و اعضای هیأت رئیسه این فدراسیون دیدار و گفت و گو کردند.

محمد مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش، رضا حاجی پور رئیس کمیته والیبال و بسکتبال فراکسیون ورزش مجلس و محسن فتحی رئیس کمیته المپیک فراکسیون ورزش از جمله نمایندگانی بودند که در این بازدید حضور داشتند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی نظارت میدانی از فدراسیون‌های ورزشی را یکی از برنامه‌های فراکسیون ورزش مجلس یازدهم برشمرد و بیان کرد: در این بازدیدها مشکلات و مسائل فدراسیون‌های مختلف احصا و این مسائل در تدوین قوانین به ویژه فصل بودجه مورد توجه قرار خواهد گرفت. حمایت از ورزش‌های المپیکی با توجه به در پیش بودن المپیک ۲۰۲۲ توکیو یکی از سیاست‌های فراکسیون ورزش است و در این راستا فراکسیون ورزش از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد. در این مسیر نباید به کسب سهمیه المپیک که موفقیت بزرگی برای تیم ملی بسکتبال به شمار می‌آید، قانع شویم و این مسیر باید ادامه دار باشد. 

با توجه به شرایط تیم ملی بسکتبال مردان پس از کسب سهمیه المپیک، نمایندگان در این بازدید بر ارتقای سطح زیر ساخت‌ها و امکانات بسکتبال در شاخه‌های ۵ نفره و ۳ نفره تأکید کردند. توسعه ورزش بانوان، همکاری با آموزش و پرورش به منظور استعدادیابی و اختصاص کمپ‌های تمرینی بانوان و آقایان و ضرورت تعامل بیشتر صداوسیما با فدراسیون بسکتبال نیز یکی دیگر محورهای مورد تأکید نمایندگان بود.

رئیس فدراسیون بسکتبال نیز در این دیدار خواستار توجه بیشتر نمایندگان مجلس در فصل تدوین بودجه به ورزش بسکتبال شد.

اعضای فراکسیون ورزش مجلس در این بازدید از هتل، سالن بدنسازی، تالار و محل فدراسیون بسکتبال بازدید و در اردوی آماده سازی تیم ملی زیر ۲۱ سال‌ بسکتبال کشور حضور پیدا کردند.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری

[ad_2]