به گزارش بسیج پرس از قم، حجت الاسلام «علی لقمانپور» اظهار داشت: بحمدالله با الطاف الهی و عنایات خاص شهدا و پس از پی گیری‌های و رایزنی‌های این اداره کل با ریاست محترم دانشگاه علمی کاربردی استان و در نتیجه موافقت و صدور مجوز برای مرکز علمی کاربردی شهرداری قم، ایجاد رشته‌های روایتگری دفاع مقدس و امور فرهنگی-امور موزه ویژه انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و جبهه مقاومت در دو مقطع کارشناسی و کاردانی در دانشگاه کارآفرین مورد تایید و تصویب قرار گرفت.
وی با اشاره به مزیت‌های تحصیل در رشته‌های فوق افزود: مجوز بورسیه تحصیلی، اولویت تدریس درس آشنایی با معارف دفاع مقدس در دانشگاه ها، روایتگری در راهیان نور، جبهه مقاومت، یادمان‌های شهدای گمنام و یادواره‌ها و عضویت در انجمن راویان دفاع مقدس کشور بخشی از مزیت‌های مربوطه خواهد بود.
لقمانپور همچنین حمایت از اخذ مجوز تاسیس موسسات مرتبط با حوزه ایثار و شهادت، امکان بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس و جبهه مقاومت، عضویت در انجمن جهاد مقاومت، امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکترای دفاع مقدس و اعطای تسهیلات دانشجویی را بخش دیگری از مزیت‌ها و ویژگی‌های تحصیل در رشته‌های مذکور برشمرد.
وی تاکید کرد: ثبت نام و تکمیل فرم در سایت سازمان سنجش به نشانی Sanjesh.org و نیز داشتن اصل مدرک قبلی و کارت پایان خدمت و یا گذراندن سطح دو ویژه طلاب، از شرایط اولیه شرکت در رشته‌های فوق می‌باشد.
بر اساس این گزارش، زمان ثبت نام دوره کاردانی از چهارم تا یازدهم و کارشناسی از ۱۱ تا ۱۷ شهریور ماه جاری اعلام شده وتمامی علاقمندان جهت ثبت نام در رشته‌های فوق و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه: www.qommu.ir و یا مرکز آموزش‌های علمی کاربردی شهرداری قم به آدرس میدان امام خمینی (ره)، بعد از زیرگذر کارگر، ساختمان شهید باکری مراجعه نموده و یا با شماره ۳۸۸۵۱۳۱۳-۰۲۵ تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام/