ایثار نیرو‌های هلال احمر شایسته اجر و تقدیر الهی است‌به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از قم، آیت الله «سیدمحمد علی علوی گرگانی» مرجع تقلید شیعیان امروز در دیدار «کریم همتی» رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور که در دفتر معظم له برگزار شد، با تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط هلال احمر اظهار داشت: در منصب‌هایی که در کشورمان وجود دارد هیچ موسسه و فعالیتی مهم‌تر از هلال احمر نیست، چون هلال احمر موسسه‌ای مردمی است که با عاطفه و محبت به فعالیت می‌پردازد.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت فعالیت نیرو‌های هلال احمر بیان کرد: جان فشانی و از خود گذشتگی نیرو‌های هلال احمر شایسته تقدیر است و در پیشگاه خداوند جایگاه و اجر عظیمی دارد.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم عنوان کرد: برخی از بندگان ما چنین مقامی دارند که ایثار می‌کنند یعنی خود را فدای دیگران کرده و از هستی خود می‌گذرند.

آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: نیرو‌های هلال احمر برای حفظ جان مردم به حریق رفته و خود رافدا کرده و اجر عظیمی دارند، مسئولیت شما علی رغم اینکه بسیار سنگین و سخت است، ولی بسیار پراجر و مزد است.

مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر اینکه نیرو‌های هلال احمر قدر خود را بدانند، چون رسالت مهمی بر عهده دارند، خاطرنشان کرد: محبت و عاطفه جمعیت هلال احمر موضوع بسیار مهمی است و باید مورد تاکید باشد، خداوند در قرآن کریم می‌فرماید اگر بندگان من در راه رضای الهی قدم بردارند کار آن‌ها را محکم و مستحکم می‌کنم.

آیت الله علوی گرگانی افزود: اگر مردم به توصیه مراجع تقلید و علما و همچنین مقام معظم رهبری گوش دهند عاقبت به خیر و سعادتمند می‌شوند.

انتهای پیام/