به گزارش بسیج پرس پرس، حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در دیدار با وزیر اقتصاد و دارایی اظهار کرد: قدر این نظام و فرصت خدمت گزاری به مردم را بدانید زیرا امام راحل کار ناتمام ائمه که تشکیل حکومت اسلامی بود تمام کردند. هر گوشه این نظام خدمت کنید به حکومت اسلامی و نظامی خدمت می‌کنید که هدف ائمه تحقق چنین حکومتی بود؛ بنابراین شما در یک نظام مقدس خدمت می‌کنید.

وی گفت: این کلماتی که جناب آقای دژپسند به کار بردند، هیچ غلو نبود؛ کلمات حکیمانه ای بود که خدا بر زبانش جاری کرد. این قشر زحمتکش و خدوم که مقام معظم رهبری از آنان به عنوان «کارکنان خدوم نیروی انتظامی» نام می‌برد، به معنای واقعی کلمه، مجاهدان فی سبیل الله هستند. تنها نیروی مسلح اجتماعی، نیروی عظیم انتظامی است. مردم چه می‌دانند که در بخش‌های مختلف این مجاهدانه زحمت می کشند مردم ما کمتر آگاهی به سختی‌های و خدمات کارکنان ما دارند مثلاً مردم چه می‌دانند که مرزبانان غیور ما چه شبانه روز چه زحماتی متقبل می‌شوند، مردم در ایام عید در دید و بازدید هستند اما کارکنان نیروی انتظامی در جاده‌ها و شهرها مشغول خدمت هستند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: بارها و بارها گفتم و می گویم شرمنده این بچه‌ها هستم. در خلوت به خودم گفتم، اگر توانستی یک شب تا صبح مثل آن مأمور در جاده بایستی، می‌توانی ادعا کنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا هستی.

ادیانی در پایان با اشاره به برخی مشکلات و مسائل معیشتی کارکنان از جمله وضعیت مسکن و نحوه خدمت عملیاتی آنان گفت: بنده از همه بزرگواران خصوصاً جناب وزیر که خودشان اهتمام دارند به عنوان یک برادر کوچک استدعا دارم هر کاری که می‌توانید برای نیروی انتظامی انجام دهد. اگر دستتان می‌رسد به این قشر خدوم کمک کنید و خطاب به همه مسئولان می گویم، بدانند که اگر می‌توانید کاری برای برادران هم نوع خود بکنند و انجام ندهند بر اساس روایت شریف از ولایت خدا خارج هستند.منبع:مهر