محمد نوازی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در مورد رویارویی دوباره سرخابی‌ها در نیمه‌نهایی جام‌حذفی اظهار داشت: یکبار دیگر در طول سال ۹۹ باید شاهد جدال دو تیم استقلال و پرسپولیس باشیم، این‌بار این دو تیم در جام‌حذفی برابر هم به میدان می‌روند و باید یکی از آنها به فینال صعود کرده و دیگری از گردونه رقابت‌ها حذف شود.

وی ادامه داد: پرسپولیس با قهرمانی که در لیگ به دست آورد، می‌خواهد یک جام دیگر را هم از آنِ خود کند اما استقلال که نتوانسته چند سالی به جام دست پیدا کند، حالا تمام هدفش رسیدن به قهرمانی در جام‌حذفی است. به طور حتم انگیزه استقلال بیشتر از پرسپولیس خواهد بود.

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال افزود: پرسپولیسی‌ها تا حدودی به دلیل قهرمانی در لیگ برتر، انگیزه‌های خود را از دست داده‌اند، آنها به لیگ قهرمانان صعود کرده و برای چهارمین‌بار پیاپی قهرمان لیگ برتر شده‌اند اما استقلال به دنبال این قهرمانی است که بتواند تا حدودی دلِ هوادارانش را شاد کند.

نوازی در مورد عملکرد فنی دو تیم گفت: آبی‌پوشان توانستند سپاهان را در جام‌حذفی شکست دهند، مجیدی سه بازیکن کلیدی خود را برابر سپاهان در اختیار نداشت اما غیرت و همت بازیکنان باعث شد تا این دیدار را با پیروزی به پایان برسانند. به طور حتم، دیاباته، اسماعیلی و مطهری به این بازی خواهند رسید و می‌توانیم شاهد یک بازی زیبا و پرقدرت از استقلال باشیم. در پرسپولیس هم یحیی گل‌محمدی عملکرد خوبی داشته اگرچه عیار او در طول یک فصل مشخص می‌شود اما در نیم فصل دوم لیگ نوزدهم، پرسپولیس هم نمایش قابل قبولی داشت و به نظر می‌رسد این بازی بسیار جذاب خواهد بود.

وی بیان کرد: تنها نقطه تاریک این دیدار، نبود هواداران است اگرچه فشار آنها بر روی بازیکنان در دربی زیاد است، اما همیشه حضورشان، شور و هیجان خاصی به ورزشگاه می‌داد البته به دلیل شیوع ویروس کرونا، این بازی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد و غیبت تماشاگران می‌تواند باعث شود تا بازیکنان فشار سنگین را تحمل نکرده، اشتباهاتشان کمتر و یک بازی منطقی‌تر را ارائه کنند.

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال در پایان در خصوص صحبت‌های افشین پیروانی که خیلی‌ها اعتقاد دارند او یک جریان حاشیه‌ساز را آغاز کرده است، گفت: نمی‌توان جلوی دهان هر کسی را گرفت. از پیروانی بعید است که بخواهد چنین حرف‌هایی را بزند؛ اگرچه بارها این کار را تکرار کرده ولی کادر فنی استقلال و بازیکنانش باتجربه‌تر از آن هستند که بخواهند اسیر جوسازی شوند. آرزو می‌کنم که استقلال بتواند این دیدار را با پیروزی به پایان رسانده و به فینال جام‌حذفی صعود کند.منبع:مهر