[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس یحیی گل‌محمدی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس گفت: وضعیت تیم ما این است که می بینید. با ۱۴ امتیاز اختلاف قهرمان لیگ برتر شدیم و توانستیم به عنوان فینالیست لیگ قهرمانان آسیا قهرمان غرب آسیا شویم. امروز هم اولین تمرین‌مان بعد از این قهرمانی‌ها است و متاسفانه نیمی از بازیکنان که نیامده‌اند و نیمی هم در اردوی تیم ملی هستند و با تعداد کمی بازیکن تمرین می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: قرار بود دیروز با بازیکنان تسویه کنند اما این بار هم نکردند. برای چندمین بار است که چنین قول هایی را می دهند اما عمل نمی کنند. اولین تمرین برای شروع فصل جدید اینگونه است. دیروز تسویه نکردند و بچه ها تمرین نیامدند.

گل محمدی درباره بدعهدی مسئولان باشگاه افزود: من دیگر نباید جواب بدهم. این تیم متولی دارد. یک نفر از مدیران باشگاه به خودش زحمت نداد از فینالیست لیگ قهرمانان آسیا استقبال خوبی داشته باشد. انگار پرسپولیس یتیم است و صاحب ندارد. واقعا نمی دانم چه بگویم.

وی درباره مشکلات مالی خودش تصریح کرد: من و کادر فنی هم مثل بازیکنان هستیم. مهم بازیکنان هستند. آنها سرشان را جلوی توپ گذاشتند. از لحاظ علمی، فیزیکی، شیمیایی و هرچه بود تلاش کردند. این هم جواب آقایان است.

ادامه دارد…

[ad_2]

منبع:مهر