به گزارش خبرگزاری بسیج پرس با وجود اینکه مجید حسینی یک فصل دیگر با تیم ترابوزان اسپور ترکیه قرارداد دارد اما پیشنهاداتی از سایر باشگاه‌ها از جمله سمپدوریا ایتالیا و اندرلخت بلژیک برای این مدافع مطرح شده است. مهمترین باشگاه خواهان مجید حسینی که هنوز خبر آن به صورت رسمی تایید نشده پورتو پرتغال است که مهدی طارمی مهاجم ایرانی را اخیرا به خدمت گرفت.

روزنامه رکورد پرتغال در شماره امروز خود پیشنهاد پورتو به این مدافع را به نقل از رسانه های ایران بازتاب داده است. این روزنامه معتبر اعلام کرده که سرمربی تیم پرتغالی از مسئولان این باشگاه درخواست جذب یک مدافع را داشته است. البته این روزنامه یادآور شده که علاوه بر حسینی، نام «خوان ژسوس» هم برای تیم پورتو به میان آمده است.

این در حالی است که سایت «هابر» ترکیه هم امروز در گزارشی آخرین وضعیت مجید حسینی و باشگاه ترابوزان را تشریح کرد.

این سایت نوشت: پیشنهاد ترابوزان به مجید حسینی که قراردادش این فصل به پایان می رسد، با این مضمون است: «ما به فکر بازی کردن شما هستیم اما شما هم باید قراردادتان را تمدید کنید. نمی خواهیم ترابوزان را بدون ایجاد درآمد برای این تیم ترک کنید».

طبق ادعای «هابر» مدیر برنامه مجید حسینی بازیکن ۲۴ ساله در پاسخ به درخواست باشگاه ترابوزان گفته است که قرارداد این بازیکن به شرطی تمدید می شود که رقم آن در سال به  بیش از ۶۰۰ هزار یورو افزایش یابد.منبع:مهر