[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس عبدالهاشم حسن نیا امروز دوشنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های بهسازی و بازسازی حوزه راه مناطق سیل‌زده لرستان، در ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور، اظهار داشت: با حمایت‌های صورت گرفته از سوی دولت و سازمان مدیریت و برنامه ریزی، طی ۴۰۰ روز کاری، در سال گذشته و امسال، روزانه حدود چهار هزار و ۱۰۰ تن آسفالت در طول راه‌های آسیب دیده کشور اجرا شد.

وی، عنوان کرد: ترمیم راه‌های کشور، تجهیز امکانات و ماشین آلات، ساخت ۲۱ متر پل تخریب شده به صورت روزانه در کشور و… از جمله اقدامات صورت گرفته بوده است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، گفت: در حال حاضر هزار و ۴۵۰ متر پل بزرگ را در استان لرستان احداث شده و یا در حال ساخت داریم.

حسن نیا، گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری عملیات احداث پل‌های بزرگ در لرستان به اتمام برسد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه میزان پروژه‌های سازمان راهداری در لرستان براساس قراردادها هزار میلیارد تومان است که با تعدیل‌ها به ۱,۵۰۰ میلیارد تومان می‌رسد، افزود: امیدواریم با اقدامات مجلس در رابطه با قیر رایگان که امیدواریم تأمین شود بخش‌هایی از خواسته‌های مردم را تأمین کنیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تمام هدف ما رضایتمندی حداکثری مردم است و امیدواریم با امکانات و ماشین آلاتی که فراهم می‌کنیم این وظیفه را انجام دهیم، تصریح کرد: قبلاً در یک مرحله اقدامی را در تأمین ماشین آلات مورد نیاز بهسازی و ترمیم راه‌های استان انجام داده‌ایم.

حسن نیا با تاکید بر اینکه امیدواریم بتوانیم اکیپی از ماشین آلات را از استان‌های همجوار برای بهبود راه‌های لرستان تأمین کنیم، خاطرنشان کرد: ۶ ماه اول سال فصل کار در استان‌های شمالی و مناطق سردسیر بوده است، در شش ماهه دوم امسال امیدواریم بتوانیم بخشی از این ماشین آلات را به لرستان منتقل کنیم.

[ad_2]

منبع:مهر