به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، مجموعه چهار جلدی یاران پیامبر (ص) در قالب کتاب‌های پروانه به قلم محمود پوروهاب و با عناوین «آخرین مهاجر»، «آن روی زیبا»، «تنها زندگی می‌کنی» و «سال‌های بردگی» توسط انتشارات به نشر منتشر شد.

«آخرین مهاجر» به فرازهایی از زندگی عبدالله پسر اریقط و معاذ پسر جموح می پردازد. این دو جزو یاران پیامبر (ص) بودند و تعامل آنها با پیامبر هنگام مهاجرت به مدینه در قالب داستان بیان می شود. این کتاب در ۳۲ صفحه در قطع وزیری و با قیمت ۱۰ هزارتومان در دو هزار نسخه وارد بازار شده است.

مجموعه چهار جلدی یاران پیامبر به قلم محمود پوروهاب

«آن روی زیبا» نیز نگاهی به زندگی مصعب بن عمیر، چگونگی اسلام آوردن و تلاش بی وقفه آن شهید راه حق در نشر اسلام و سرانجام شهادت او در ۶۴ صفحه قطع وزیری دارد که با قیمت ۱۱ هزارتومان در ۲ هزار نسخه وارد منتشر شده است.

«تنها زندگی می‌کنی» به فرازهای برگرفته از زندگی ابوذر غفاری است که مجاهدی بی نظیر بود. این کتاب در ۸۸ صفحه قطع وزیری و با قیمت ۱۴ هزار تومان در دو هزار نسخه وارد بازار شده است.

مجموعه چهار جلدی یاران پیامبر به قلم محمود پوروهاب

«سال های بردگی» نیز فرازهایی از زندگی بلال حبشی در ۷۲ صفحه قطع وزیری است که با قیمت ۱۳ هزارتومان در دو هزار نسخه منتشر شده است.

این مجموعه در قالب داستان و با موضوع سیره اهل بیت (ع) و خاندان و یارانشان برای گروه سنی نوجوان توسط به‌نشر انتشارات آستان قدس رضوی با تصویرگری وحید خاتمی و صفحه آرایی علیرضا پورحنیفه منتشر شده است.

انتهای پیام/ ۱۲۱