[ad_1]

به گزارش بسیج پرس، پویش بین المللی نسل سلیمانی با همکاری جبهه تربیتی کودک و نوجوان انقلاب اسلامی برگزار شده است که در این پویش دانش آموزان علاوه بر برنامه های کتابخوانی، بازخوانی وصیت‌نامه شهید و… می توانند از میان ۱۰ جمله سخنان ارزشمند شهید سردار سلیمانی، به یادماندنی‌ترین جمله سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از دید خودشان را انتخاب کنند.

دانش آموزان می توانند کلیپ مرتبط با این پویش را مشاهده کنند و از طریق انتخاب عدد جمله مورد نظر در سایت naslesoleimani.com و یا با ارسال پیامک عدد جمله مورد نظر را به شماره ۳۰۰۰۸۸۸۳ در این پویش شرکت کنند که به ۱۰۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه، هدیه‌ای به یاد حاج قاسم سلیمانی اهدا خواهد شد.

هدف از این پویش این است که به جهانیان اعلام شود که نسل سلیمانی در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی می ایستند و دنباله رو راه شهید سلیمانی در گام دوم انقلاب خواهند بود.

دانش‌آموزان با انتخاب بهترین جمله از دید خودشان درباره سردار سلیمانی و شرکت در امضای طومار الکترونیکی مبنی بر زمینه سازی و در خواست از فرماندهان جبهه مقاومت و در رأس آنها مقام معظم رهبری، آمادگی شان برای تلاش و مجاهدت در تمامی عرصه‌ها و محقق‌سازی آرمان‌هایی که این شهید بزرگوار داشت، اعلام می‌کنند.

گفتنی است بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سال ۹۸ سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.

[ad_2]

منبع:مهر