امیر سرتیپ صباحی فرد:پیشکسوتان و یادگاران جنگ، گنجینه های واقعی دفاع مقدس هستند

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در دیداری که به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس با پیشکسوتان دفاع مقدس داشت گفت: پیشکسوتان و یادگاران جنگ، گنجینه های واقعی دفاع مقدس هستند.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با جمعی از پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس که در عملیات‌های مختلف پدافند هوایی شرکت داشتند دیدار و گفتگو کرد.
سرتیپ صباحی فرد در این دیدار گفت: جنگ تحمیلی برکات زیادی با خود به همرا داشت که یکی از این برکات همین پیشکسوتان و یادگاران جنگ هستند که گنجینه های واقعی دفاع مقدس اند.
وی افزود: اقداماتی که در موزه و تاریخ نگاری به ثبت شد مبین رشادت ها و دلاورمردی‌های رزمندگان پدافند هوایی در طول دفاع مقدس است.
سرتیپ صباحی فرد ضمن قدر دانی از کارهای انجام شده در موزه و تاریخ نگاری پدافند هوایی ادامه داد: کار عزیزان پیشکسوتی که در دوران جنگ حضور داشتند و هم اکنون نیز در موزه و تاریخ نگاری نیروی پدافند مشغول انجام ثبت و درج اقدامات سال‌های دفاع مقدس هستند بسیار ارزشمند است. کسانی که تلاش های بی‌وقفه و بی ادعای مردان همیشه بیدار پدافند هوایی را در طول سالیان دفاع مقدس خود از نزدیک دیده اند و خود تاریخ ناطق جنگ هستند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا