فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطر نشان کرد: تمامی مرزهای غرب و جنوب غرب کشور با پهپادها، دوربین‌های پیشرفته الکترونیکی و دیجیتالی و انواع بالن ها کنترل می شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در آیین افتتاحیه منازل ۴۰۰ واحدی مهر ولایت ۱ اهوا، ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی(ع)، با تاکید بر اینکه تدابیر مقام معظم رهبری برای همه لازم‌الاجرا و نقشه راه است گفت: معظم له مقرر فرمودند، همه ما مکلف به اجرای دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم ، ملت بزرگوار ما که ملتی ولایی هستند فرامین مقام معظم رهبری را ارجح می دانند و بنابر فرمایشات معظم له اقدام خواهند کرد.

وی با اشاره به کنترل مرزهای غرب و جنوب غرب کشور در طول سال و همچنین روزهای اربعین توسط یگان‌های نیروی زمینی ارتش اظهار کرد: تمامی مرزهای غرب و جنوب غرب کشور با پهپادها، دوربین‌های پیشرفته الکترونیکی و دیجیتالی و انواع بالن ها کنترل می شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: امسال با توجه به شرایط ویروس کرونا، باید اربعین حسینی ( ع) را از دور گرامی بداریم؛ مهم این است دل های ما در گروه ایثار و شهادت و در رکاب امام حسین ( ع) باشد. بر اساس این گزارش، فاز نخست منازل سازمانی ۴۰۰ واحدی نیروی زمینی ارتش صبح امروز با حضور امیر سرتیپ حیدری فرمانده نزاجا و جمعی از مسوولان کشوری و لشکری در اهواز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

انتهای پیام

منبع: ایسنا